RECENZJA PERFUM LOU PRE

Święta coraz bliżej i już w powietrzu czuć magię najcudowniejszych dni w roku. ^^  Ostatnio dostałam paczuszkę od firmy Lou Pre  (link). Firma specjalizuje się w  produkcji perfum oraz środków czystości. Produkty tej firmy dostępne są na stronie internetowej oraz u konsultantów. Perfumy idealnie nadają się na prezent, ponieważ pięknym kompozycjom towarzyszą również oryginalne flakoniki oraz eleganckie pudełeczka. W uniwersalnym katalogu Lou Pre dostępne są trzy rodzaje kolekcji zarówno dla kobiet jak i mężczyzn ( Classic , Prestige oraz VIP). Dodatkowo w katalogu znajduje się podpowiedź, jak dobrze dobrać perfum do swojego stylu życia oraz kalejdoskop zapachów, który bardzo ułatwia nam wybór odpowiednich perfum. Każdy zapach ma nadany swój unikatowy numer, który jest grawerowany na flakoniku.

20151211_112042

Prestige dla kobiet nr P141

20151211_112234

Zapach idealny dla kobiet zmysłowych. Jego zapach jest intensywny przypominający połączenie zapachów owoców mandarynki i liczi, a także kwiatu japońskiego jaśminu. Jego rodzina zapachowa określona została jako kwiatowo- drzewna. Osobiście tego zapachu użyłabym na szczególną okazję. Elegancka stylizacja, romantyczna kolacja, a dopełnieniem perfum firmy Lou Pre.

Classic dla kobiet nr C117

20151211_112319

Według katalogowych podpowiedzi to zapach stworzony dla mnie. Jestem jak najbardziej na tak. Zapach z rodziny owocowo-kwiatowej. Bardzo świeży i delikatny. Idealne wykończenie moich casualowych stylizacji. W zapachu można wyczuć zielone jabłko oraz kwiat konwalii, którą uwielbiam. Zapach przypomina mi o ciepłych dniach wiosny oraz lata.

 

Tak jak wspominałam prędzej Lou Pre prowadzi również kolekcję zapachów dla mężczyzn. Zapachy bardzo intensywne i męskie. Chyba każda z nas lubi zapach swojego mężczyzny. Może i wy znajdziecie coś odpowiedniego dla swojego partnera ?

20151211_112406

Perfumy to idealny prezent na święta. Lecz należy pamiętać o dobrym doborze zapachu do osoby. Już po weekendzie post o świątecznych stylizacjach oraz świąteczny mix zdjęć 🙂

 

 

* Wpis powstał przy współpracy z marką Lou Pre

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *