NAJMODNIEJSZE HITY SEZONU

Jesień zbliża się wielkimi krokami i chociaż ta kalendarzowa już dawno jest z nami, jest na tyle łaskawa, że nie dała odczuć się we znaki. Pomijając kilkudniowe wyjątki, na niebie cały czas gości słońce. W sklepach od jakiegoś czasu goszczą sezonowe hity. Czego szukać i czego się spodziewać w tym sezonie?

  1. Kolory

Absolutny hit, który najbardziej przypadł mi go gustu. Spośród corocznej czerni i szarości wybiły się piękne soczyste kolory. Pomimo, że zdecydowanie bardziej odpowiada mi pierwsza grupa kolorystyczna, w tym sezonie postanowiłam poszukać nieco koloru i zdecydowałam się na czerwień. W sklepach znajdziecie również mnóstwo dodatków w odcieniu butelkowej zieleni oraz chabru.

  1. Krata

Marynarki, spódniczki, spodnie i wiele, wiele więcej. Wszystko w charakterystyczną angielską kratę. Chociaż od kilku lat w większości moich stylizacji znajdziecie paski, może i ja skuszę się na małą zmianę.

  1. Militarny styl

Coroczny hit jesieni, w tym roku jest go nieco mniej niż w latach ubiegłych, ale stał się już pewnego rodzaju klasyką, która systematycznie będzie powracać.

 

  1. Jeans

W sklepach spotkamy sporo ubrań jeansowych. W tym sezonie jeansowe total look będą zdecydowanie królować na ulicach.

  1. Klasyka sama w sobie

Czyli wszystko to co, od kilku lub kilkunastu lat powraca, a my za każdym razem wybieramy to samo. Golfy, grube wełniane swetry, spódniczki z elementami skai, duże i ciepłe chusty …..

 

zdjęcia źródło: Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *